Prosimy o wsparcie!

Drodzy miłośnicy i przyjaciele zwierzaków,
 
W związku z trudną dla całej naszej społeczności sytuacją, prosimy was o zdalne wsparcie naszych kociaków i psiaków z sopockiego schroniska.
 
Jako schronisko również coraz mocniej odczuwamy skutki zaleceń dotyczących izolacji i zamknięcia jednostek gminnych na odwiedziny. Z uwagi na ograniczenie zgromadzeń nie możemy obecnie prowadzić naszych akcji w schronisku ani pojawiać się z naszym kolorowym stoiskiem na odwołanych wydarzeniach dedykowanych zwierzakom, a dary przekazywane lokalnie w schronisku zmalały praktycznie do zera.
 
W związku z tym bardzo prosimy o wsparcie zdalne przy zakupie najpilniejszych potrzeb jeśli chodzi o karmy dla naszych psich i kocich podopiecznych.
 
W zamian oferujemy w podziękowaniu zestawy naszych gadżetów – psi lub koci kalendarz Sopotkowa na rok 2020, torby i kubki z hasłem “Nie kupuj – adoptuj”, koszulki:
 
– za każdy zakup karmy dla naszych podopiecznych w kwocie
od 50 PLN podarujemy Państwu kalendarz Sopotkowa na rok 2020
 
– za każde wsparcie w postaci zakupu karmy w kwocie od 100 PLN podarujemy Państwu kalendarz Sopotkowa oraz torbę lub kubek z hasłem “Nie kupuj – adoptuj” do wyboru
 
– każde wsparcie karmą o wartości powyżej 200 PLN – przekażemy w podziękowaniu zestaw: kalendarz Sopotkowa na rok 2020, do wyboru torba lub kubek, oraz koszulkę Sopotkowa
 
Zestawy będą czekać na Państwa do odebrania w schronisku po zakończeniu stanu epidemii i ponownym otwarciu schroniska dla odwiedzających. Dla “niecierpliwych” oferujemy także przesyłkę gadżetów paczkomatem (na koszt darczyńcy).
 
Najpotrzebniejsze w schronisku karmy prezentujemy poniżej:
 
1) Karma mokra dla kotów:
 
 
 
2) Karma weterynaryjna dla psów:
 
 
 
 
3) Karma weterynaryjna dla kotów:
 
 
 
4) Karma mokra dla psów:
 
Zamówione karmy prosimy bardzo przesyłać bezpośrednio na adres:
Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Sopocie
Malczewskiego 38
81-817 Sopot
 
Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem gadżetów w podziękowaniu – prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości i przesłanie potwierdzenia zamówienia <3
 
Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!