Weekend z Kotem

W trzeci weekend lutego spotkajmy się wszyscy w Sopotkowie, aby świętować nadchodzacy Dzień Kota, wziąć udział w wykładach i warsztatach – oraz oczywiście poznać naszych kocich podopiecznych!
Aby opowiedzieć o różnych aspektach życia kotów, odwiedzą nas:
BLACK CAT
https://www.facebook.com/black.cat.zoopsycholog/
Kot w oczach jednych, to bezwzględny mięsożerca, morderca bez skrupułów, tajemniczy i wolny… W oczach drugich, to mrucząca, puchata kulka sypiająca na kolanach, tak bardzo zależna od nas… Kot w moich oczach jest tym wszystkim po trochu…
Jak żyć z kotem i nie zwariować…?
Black Cat powstał właśnie po to, aby pomóc zrozumieć potrzeby kota i połączyć je z naszymi oczekiwaniami. Powstał po to, aby każdy mógł się cieszyć z posiadania szczęśliwego kota i aby żyło nam się z nimi jeszcze lepiej.
Dwa oblicza kota, dwa światy połączone w jedno.
Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
https://www.facebook.com/trojmiejskaklinikaweterynaryjna/
Zespół TKW tworzą wyśmienici specjaliści ze wszystkich dziedzin weterynarii – chirurgia, ortopedia, kardiologia, dermatologia, okulistyka, gastroenterologia i wiele innych. Nasza kadra nieustanie się rozwija poprzez szkolenia i kursy, uczestnictwo w międzynarodowych stowarzyszeniach danej specjalizacji. Możecie być pewni, że Wasi Podopieczni w trudnych przypadkach mogą liczyć na diagnozę skonsultowaną przez szerokie grono medyczne.   Zdajemy sobie sprawę, że pobyt w klinice bywa trudnym momentem dla Podopiecznych jak i dla Towarzyszy. Rozumie to nasza kadra począwszy od pracowników rejestracji. Dokładamy wszelkich starań byście szczególnie w tych trudnym momentach mieli w nas wsparcie. Tym wsparciem jest również wyczerpująca informacja, którą staramy się Wam przekazać na temat tego co dolega Waszym Podopiecznym i jak ma przebiegać proces rekonwalescencji.  
Podczas weekendu nie zabraknie także kolorowego stoiska Sopotkowa, na którym będzie można kupić m.in. Koci Kalendarz Sopotkowa na rok 2020, a także moc wspaniałych gadżetów dla kotów i kociarzy :)
Dochód z datków przekazanych do puszki w ten weekend przeznaczymy na profikatykę i leczenie kotów trafiających do schroniska w Sopocie :)
GDZIE
Schronisko Sopotkowo https://www.facebook.com/SchroniskoSopot
KIEDY
Sobota 15 lutego i niedziela 16 lutego, od godziny 10 do 16
WYKŁADY:
 
SOBOTA 15.02
10:00-12:00 Koci designer i przestrzeń do zadań specjalnych Black Cat
12:00-14:00 Pielęgnacja kotów Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
14:00-16:00 Tajemnice kociej miski Black Cat
 
NIEDZIELA 16.02
10:00-12:00 Rola zabawy w życiu kota Black Cat
12:00-14:00 Pielęgnacja kotów Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
14:00-16:00 Warsztaty z tworzenia zabawek dla kotów Black Cat
Zapraszamy kociarzy – i nie tylko!