Nabór wolontariuszy jesień 2019.

Ogłaszamy nabór wolontariuszy jesień 2019! 🍂🐕🐈<3
Czy chcieliby Państwo pomóc naszym podopiecznym wyprowadzając psy na spacery lub spędzając czas z kotami? Kochają Państwo zwierzęta i pragną nieść bezinteresowną pomóc naszym braciom mniejszym? :-) Jeśli odpowiedzieli Państwo „Tak!” To bardzo nas to cieszy. <3
Serdecznie zapraszamy osoby pełnoletnie (lub które ukończyły 16 lat i przedstawią pisemną zgodę od opiekuna prawnego) oraz nie cierpiące na alergię na sierść zwierząt na najbliższe szkolenie na wolontariuszy do Urzędu Miasta Sopotu (sala 36), we wtorek 15 września o godzinie 17:00.
W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem zapraszamy przede wszystkim osoby, które chciałyby aktywnie i regularnie (idealnie kilka razy w ciągu tygodnia) odwiedzać naszych podopiecznych . Poniedziałek – Piątek 9:00 -17:00, Sobota – Niedziela i święta 10:00 – 16:00.
Na obecnym szkoleniu poszukujemy szczególnie wolontariuszy do pracy z kotami, które bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i regularnej socjalizacji poprzez zabawę (i nie tylko).
Oczywiście zapraszamy też chętnych do pracy z naszymi psami – regularne spacery, a także zabawy oraz ćwiczenia na wybiegach to dla nich ogromne wsparcie w drodze do adopcji.
Kandydatów wybranych do szkolenia poinformujemy drogą mailową do czwartku 10.10.2019.
Regulamin wolontariatu: http://schronisko.sopot.toz.pl/?page_id=27
Regulamin schroniska: http://schronisko.sopot.toz.pl/…/u…/regulamin_schroniska.pdf
Prosimy zainteresowanych szkoleniem o przesyłanie zgłoszenia na adres mailowy: wolontariatsopotkowo@wp.pl
Prosimy o podanie:
1. danych osobowych (imię i nazwisko)
2. danych kontaktowych (telefon oraz email)
3. zgodę na przetwarzanie tych danych w celu rekrutacji na wolontariusza Sopotkowa o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie w celu prowadzenia naboru wolontariuszy.”
4. typ wolontariatu – psy, koty, psy i koty
5. deklarowanej ilości odwiedzin schroniska w tygodniu.
Dziękujemy i zapraszamy! :-D 👋